Oferta

Makijaż

Wiem, że dzień ślubu jest dla Ciebie bardzo ważny i na pewno chcesz wyglądać tego dnia perfekcyjnie! Dlatego ja, jako wizażystka chcę dołożyć wszelkich starań, aby tak było. Uda mi się to dzięki poznaniu Twoich oczekiwań oraz wcześniejszemu sprawdzeniu trwałości makijażu. W Dniu Ślubu nie mamy czasu na pomyłkę. Dlatego tak ważny jest makijaż próbny, dzięki któremu zarówno Ty, jak i ja unikniemy stresu i nieporozumień w Dniu Ślubu. Wykluczy on także ewentualne reakcje alergicznie na kosmetyki. Na makijażu próbnym wspólnie dobierzemy odpowiednią kolorystykę oraz rodzaj makijażu dla Ciebie, a także poznam Twoje oczekiwania. Będziesz mogła przetestować jego trwałość oraz nanieść ewentualne poprawki przy makijażu właściwym.

Uwaga!
Nie wykonuję makijażu ślubnego bez makijażu próbnego. W mojej ofercie znajdziesz opcję „Pakiet ślubny w studio” w skład, którego wchodzi makijaż próbny ślubny oraz właściwy makijaż ślubny.

Pakiet ślubny w studio (makijaż próbny + makijaż właściwy)

Makijaż ślubny powstaje w oparciu o najnowsze trendy oraz w pełni spełnia wymogi makijażu fotograficznego.
Makijaż obejmuje:
– wysokiej jakości pielęgnację twarzy przygotowującą do makijażu,
– modelarz twarzy na mokro,
– makijaż oczu,
– utrwalenie makijażu,
– rozświetlenie dekoltu oraz wyrównanie kolorytu ciała,
– kępki rzęs.

700zł

Makijaż wieczorowy/makijaż okolicznościowy

Makijaż obejmuje:
– pielęgnację twarzy przygotowującą do makijażu,
– makijaż oczu,
– utrwalenie makijażu,
– rozświetlenie dekoltu,
– kępki rzęs.

250zł

Makijaż artystyczny (charakteryzacja)

280zł

Pakiet Ślubny stacjonarny do 4 osób

1200
zł 

W dni świąteczne oraz niedziele do ceny makijażu należy doliczyć 50 zł. Przy zapisach na makijaż obowiązuje zadatek w wysokości 100zł od osoby. Wpłata zadatku wiąże się z akceptacją regulaminu i nie podlega zwrotowi.

* Zgodnie z prawem konsumenta o umowach zawieranych na odległość od momentu zapisania się na makijaż obowiązuje termin 14 dni na rezygnację. Po tym czasie zadatek jest już bezzwrotny. Usługa końcowa pomniejszona jest o kwotę zadatku.

Pakiet makijażowy

vip z dojazdem

Ślub to jeden z najważniejszych momentów w życiu każdej z nas. Tego dnia pragniemy wyglądać wyjątkowo i czuć się komfortowo. Dlatego odpowiadając na potrzeby moich Klientek przygotowałam dla Ciebie specjalną ofertę Pakietu Ślubnego, w którym możesz zarezerwować mnie na wyłączność na cały okres przygotowań do ceremonii Twojego ślubu.

ceny pakietu

Cena Pakietu do 3 osób | 1.400 zł

Cena Pakietu do 4 osób | 1.700 zł

Cena pakietu do 5 osób | 2.100 zł

CO ZAWIERA PAKIET MAKIJAŻOWY

1.

Makijaż próbny

2.

Makijaż ślubny

3.

Makijaże dla bliskich osób

4.

Dojazd do miejsca przygotowań
(na terenie Rzeszowa gratis)

5.

Korekta Pana Młodego

6.

Gwarancja wyłączności na czas przygotowań

1.

Makijaż próbny

(ok. 1.5-2 h)

Ocena kondycji skóry, dobór odpowiedniej pielęgnacji i rekomendacja zalecanych zabiegów, które mają na celu przygotowanie skóry do dnia ślubu.
Dobór makijażu w oparciu o stylistykę i spójną koncepcję całej ślubnej stylizacji (suknia, fryzura, dodatki).
Sztuczne rzęsy aplikuję w kępkach – pracuję na rzęsach w kępkach, dobierając ich rozmiar i kształt indywidualnie do powieki.
Makijaż próbny jest bardzo istotną częścią przygotowań do Twojego najważniejszego dnia. Podczas próby na spokojnie dobieramy makijaż do typu Twojej urody i minimalizujemy ryzyko wystąpienia alergii na kosmetyki.
Po makijażu próbnym dostaniesz również rekomendacje kosmetyków, które warto dokupić, by mieć ze sobą w dniu ślubu (pomadka, puder).

2.

Makijaż w dniu ślubu

(ok. 1.5h)

Dodatkowo korekta niewielkich niedoskonałości na ciele, jeśli takowe będą oraz rozświetlenie (dekolt, szyja, plecy, ramiona, ręce).

3.

Makijaże dla 3 lub 4 bliskich osób

(ok. 1h)

Oprócz Twojego makijażu ślubnego zadbam również o perfekcyjny makijaż osób z Twojego najbliższego otoczenia.
Dodatkowa osoba – 280 zł.

4.

Dojazd do miejsca przygotowań

Dojazd na terenie Rzeszowa jest w cenie pakietu.
Powyżej 20km – 3,0 zł/km (liczone w obie strony).
Powyżej 50 km od Rzeszowa –przyjazd dzień wcześniej i konieczność zapewnienia noclegu oraz wyżywienia.

5.

Korekta Pana Młodego

(10 min, opcjonalnie)

Aplikacja męskiej pielęgnacji, bazy matującej, ewentualna korekta niedoskonałości by Pan Młody dobrze prezentował się na żywo, jak i w kamerze.

6.

Gwarancja wyłączności na czas przygotowań


Warunkiem rezerwacji terminu jest podpisanie umowy oraz wpłata zadatku. Zadatek wynosi 1000 zł, jest płatny w terminie 5 dni od daty zapisania się. Po upływie tego czasu miejsce zostaje zwolnione.